Pär Siegård oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

808020

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

808020 - Pär Siegård oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6248928
7 800
6247785
7 600
6247006
7 400
6245732
7 200
6245409
7 000

19 timmar 5 minuter kvar
Avslutas 2020-09-20
20:13   (21:13 )
AKTUELLT BUD SEK:
7 800
802 EUR, 913 USD
Utropspris SEK:
28 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.