Taklampa Hans Agne Jakobsson

Föregående | Översikt | Nästa

805748

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, troligen specialversion av Exellent T363, 1960-tal, stomme i mässing och aluminium, 6 ljuspunkter, raster medföljer, diam ca 79 cm och höjd ca 78 cm

Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Drottninggatan 36, Malmö

805748 - Taklampa Hans Agne Jakobsson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (4 bud)

6244324
6 200
6242735
6 000
6241119
5 000
6236805
3 600

18 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2020-09-20
19:16   (20:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.