Tudor Day+Date

Föregående | Översikt | Nästa

791714

TUDOR, Genève, Date+Day, 100m 330 fr, armbandsur, stål/gulguldtonat stål, automatisk, safirglas, dag, datum, integreread länk, viklås, kaliber 2834-2, ref 23013, serienr J260635, boettnr 8240, länkreferensnr 62113, cert daterad 100417, box, kartong, hängetikett, boettens mått 41x38,5 (45) mm

Lättare bruksspår, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen, box och kartong med skador

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

791714 - Tudor Day+Date
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tudor Day+Date

Budhistorik (4 bud)

6246242
16 000
6246241
14 500
6237105
14 000
6237104
10 000

1 dag kvar
Avslutas 2020-09-20
20:25   (21:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
16 000
1 645 EUR, 1 874 USD
Utropspris SEK:
23 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.