Oljemålning

785005

OSKAR BERGMAN (1879-1963), Motiv från skånskt fiskeläge, signerad OSKAR BERGMAN, akvarell 26 x 36 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6229049
4 600
6229029
4 400
6229040
4 200
6229029
6229037
3 800

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.