BENGT LINDSTRÖM: Svartvitt ansikte

779351

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Svartvitt ansikte, signerad a tergo Bengt Lindström, gouache på papper, ca 77x74 cm

krackelyrer och hanteringsveck, smärre revor

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
6229208
2 600
6217133
1 800
6215640
650
6215421
6214487

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.