Servisglas Helga

799998

SERVISGLAS, 62 delar, modell Helga, 1900-talets första hälft, vinglas, likörglas, seltersglas i olika storlekar, kanna vas

nagg

Glas, Dricksglas

Servisglas Helga

Budhistorik (5 bud)
6134019
6128919
6124160
6124159
6123902

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.