Kosta Odelberg Junior udda delar

799644

KOSTA, "Odelberg Junior", 6 udda glas, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av: snpasglas, likörglas, 3 sherryglas, rödvinsglas, höjd ca 9-14 cm

Visst slitage på gulddekor förekommer

Glas, Dricksglas

Monter 8

Budhistorik (4 bud)

6130664
650
6128514
600
6127720
6126543

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.