Iron

799580

IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad, bladmått ca 62x44 cm, exkl vit ram

Konst, Grafik, Nutida

Fack 19

Iron

Budhistorik (7 bud)
6125184
6122226
6125183
6122226
6122225
750

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.