Anders Udd

799578

ANDERS UDD (född 1958): Funkis, signerad och numrerad Anders Udd, 29/50, gicléeprint, bladmått 54x74 cm, exkl vit ram.

Konst, Grafik, Nutida

Anders Udd

Budhistorik (20 bud)
6126816
1 600
6126691
6126674
1 400
6126444
1 300
6126399

Slutpris SEK:
1 600
165 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.