Stig-Åke Lund skulptur

799535

STIG-ÅKE LUND (född 1932): "Blåsegel", skulptur i trä och collage, inramad, signerad och daterad 1983, innermått ca 29x31 cm

Något gulnad passpartout

Konst, Skulpturer

Linnégatan 21, Norrköping

Stig-Åke Lund skulptur

Budhistorik (1 bud)

6128671
2020-08-10 12:48:25

2020-08-10 kl 20:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.