Bengt Lissegård Tore A Jonassons samling

799522

BENGT LISSEGÅRD (1912-1979): skulptur brons, signerad och numrerad Bengt Lissegård, 18/40, höjd ca 21 cm

Konst, Skulpturer

Monter 10

Budhistorik (7 bud)
6131202
1 700
6129024
1 600
6121756
6121678
700
6121677
600

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.