Figur Jussi Mäntynen

799518

JUSSI MÄNTYNEN (Finland, 1886-1978): Figur, gips, älg, signerad och daterad Jussi Mäntynen 1918, gips, höjd 22 cm

Konst, Skulpturer

Monter 10

Figur Jussi Mäntynen

Budhistorik (25 bud)
6130879
1 800
6128882
1 700
6130784
1 700
6128882
1 600
6130783

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.