Vinglas, Siegfrid Ståhl

799450

SIEGFRID STÅHL, "Gulli", vinglas, 12 st, Skruf, gultonas glasmassa, 1900-talets andra hälft, höjd ca 12,5, diameter 8 cm

Smärre bruksslitage

Glas, Dricksglas

Monter 13

Vinglas, Siegfrid Ståhl

Budhistorik (18 bud)
6129405
6129401
6129392
6129386
950
6129390
950

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.