Vadim Markin

799395

VADIM MARKIN (född 1960): "Bukett", signerad, olja på duk, ca 70x60 cm

Fack 54

Vadim Markin

Budhistorik (2 bud)

6115547
6112049

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.