Byrå med stenskiva

Föregående | Översikt | Nästa

799355

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfaner, höjd ca 84, 85x49 cm

Lagad skiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

799355 - Byrå med stenskiva
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå med stenskiva

Budhistorik (15 bud)
6113294
6113281
6113293
6113281
950
6113292
900

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
17:40   (18:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.