Soffbord

799354

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, dekorelement i mässing, stenskiva, höjd 51, diameter 90 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord

Budhistorik (8 bud)
6121558
600
6117707
550
6121556
550
6117707
500
6119889
450

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.