Skåp 1700-tal

799353

SKÅP, 1700-tal, furu, bakomliggande skedhylla, höjd 194, 112x50

Saknar lås, sprickor, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
6117889
2 400
6113948
6110033
6110031
6109886

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.