Stig Claesson tuschteckning

799350

STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -81, tusch, 40x51 cm

Tavelvagn 3

Stig Claesson tuschteckning

Budhistorik (11 bud)
6122369
6122354
6122352
850
6122347
700
6121685
650

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.