Peter Dahl litografi

799347

PETER DAHL (född 1934): Krogscen, signerad Peter Dahl, ur Fredmans Epistel, numrerad 10/150, litografi, 30x43 cm

Fack 44

Peter Dahl litografi

Budhistorik (13 bud)
6123030
900
6123020
850
6123020
750
6122944
700
6122932
650

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.