Axel Fridell etsning

799344

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Klara sjö", Stockholm 1919, signerad, torrnål, ca 25x19,5 cm.

LITTERATUR:
AXEL FRIDELL BILDER I, Haskel 149

Gulnad

Axel Fridell etsning

Budhistorik (14 bud)
6123704
1 700
6123690
1 600
6122338
6123689
6122338

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.