Skulptur brons

799340

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, samtida: skulptur, patinerad brons, i form av liggande kvinna, höjd 19, längd ca 72 cm

Repor, slitage

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Skulptur brons

Budhistorik (19 bud)
6127128
2 400
6127105
6127105
6126443
1 700
6125297

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.