Carl Axel Krawe akvarell

799339

CARL AXEL KRAWE (1886-1943): Badande kvinna, signerad Krawe, akvarell, ca 26x19 cm

Fack 26

Carl Axel Krawe akvarell

Budhistorik (5 bud)
6123027
500
6123006
450
6121775
6120509
6110140

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.