Bord med låda

799330

BORD, 1800-tal, rokokostil, låda i sargen, skuren dekor av rocailler och blommor, förgyllt, höjd ca 74, 76x54 cm

Senare bemålat, färgbortfall, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Bord med låda

Budhistorik (12 bud)
6122651
1 600
6120705
6122650
6120705
1 400
6120693
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.