Nils Rooth karmstolar

799313

NILS ROOTH, "Vienna", karmstolar, 1 par, Dux, formgivningsår 1975, bok, rygg med flätad rotting, lös sittdyna i skinn, sitthöjd ca 40 cm

Skador, slitage, rotting m skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Nils Rooth karmstolar

Budhistorik (27 bud)
6121333
2 800
6119890
2 600
6119904
2 600
6119890
2 400
6119258

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.