Soffbord 1900-talets andra hälft

799306

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanérat i mahogny, beslag i mässing, skiva i emalj, höjd ca 50, 144x74 cm

Brukslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Budhistorik (6 bud)
6123423
2 400
6123415
6123386
6123385
1 800
6123383
1 600

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.