Erik Höglund Tratt Boda

799304

ERIK HÖGLUND, "Tratt", glasservis, 24 dlr, Boda, 1970-tal, bestående av: 4 ölglas, 4 vinglas, 4 starkvinsglas, 4 champagneglas, 4 snapsglas, 4 martiniglas

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

Glas, Dricksglas

Monter 9

Erik Höglund Tratt Boda

Budhistorik (7 bud)
6129220
6122836
750
6122373
650
6121637
600
6121636
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.