Bordsarmatur 1940-tal

799290

BORDSARMATUR, plåt, 1940-tal, beige, Elektroskandia, höjd ca 36 cm

Slitage, fläckar

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordsarmatur 1940-tal

Budhistorik (7 bud)
6123057
600
6122577
550
6123056
500
6122577
450
6119508

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.