Carl Brandt pastellmålningar 2 st

799254

CARL BRANDT (1852-1930): 2 st, insjömotiv, en signerad och daterad C Brandt 1900, pasteller, 70x25 cm vardera

Rum 1

Budhistorik (19 bud)
6118719
2 600
6120633
2 400
6118719
6120632
6118719
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.