Matgrupp teak

799248

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, teak, 2 iläggsskivor, sitthöjd 46, diameter 120, totallängd 211 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 8

Matgrupp teak

Budhistorik (11 bud)
6119464
1 300
6119265
6117979
6116863
650
6116862
600

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.