Soffa GE-290/3 design Hans J Wegner

799243

HANS J WEGNER, "GE-290/3", soffa, Getama, Danmark, 1960-tal, formgivningsår 1959, stomme i ek, lösa sittplymåer, klädsel i ylle, sitthöjd ca 38, längd 182 cm

Ryggplymåer saknas, skador, klädsel med fläckar

Möbler, Soffor

Rum 1

Budhistorik (38 bud)
6120594
4 400
6120546
4 200
6120589
6120546
3 800
6120588
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.