Sängbord kromad ställning

799242

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, kromad z-ställning med glasskiva, höjd 48, 50x42 cm

Krom med slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Sängbord kromad ställning

Budhistorik (1 bud)

6118913
2020-08-05 23:31:35

2020-08-06 kl 21:32
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.