Blombord 1900-talets början

799240

BLOMBORD, 2 st, 1900-talets början, bemålade, höjd 102 resp 84, 36x37 resp 70x25 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Blombord 1900-talets början

Budhistorik (16 bud)
6110796
6110837
1 900
6110796
1 800
6110836
1 700
6110796
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.