Soffbord 1900-talets mitt

799233

SOFFBORD, 1900-talets mitt, konturerad skiva fanérad i valnötsrot, svängda ben, höjd ca 57, diameter 85 cm

Ytskador, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Soffbord 1900-talets mitt

Budhistorik (13 bud)
6108266
6121577
6108266
950
6121547
900
6108266
700

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.