Golvlampor Cottex

799232

COTTEX SWEDEN, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, svängbar arm, etikettmärkning, höjd inkl skärm 153 cm

Brukslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampor Cottex

Budhistorik (27 bud)
6121596
6121588
6121587
1 900
6121585
1 800
6121581
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.