Hatthyllor 1970-tal

799231

HATTHYLLOR, 2 st snarlika, 1970-tal, gulmetall och teak, varav en märkt Bewe, höjd ca 30, 80x30, 60x27 cm

Brukslitage, märken

Möbler, Hyllor

Rum 5

Hatthyllor 1970-tal

Budhistorik

2020-08-06 kl 21:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.