Hatthylla Hafa

799229

HAFA, hatthylla, 1900-talets andra hälft, teak o metall, höjd ca 29, 81x33 cm

Brukslitage

Möbler, Hyllor

Rum 6

Hatthylla Hafa

Budhistorik (2 bud)

6116795
6108252

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.