Sekretär sengustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

799225

SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag, listverk o fothylsor i mässing, höjd ca 136, 99x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skiva saknas, fanérskador o fanérlagningar

Möbler, Skåp, byråer

799225 - Sekretär sengustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sekretär sengustaviansk

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-07
19:51   (20:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.