Sybord gustaviansk stil

799218

SYBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, rik dekor av intarsia, beslag i mässing, med inredning, höjd ca 69, 65x42 cm

Saknas: Listdel, dragknopp (till inredning) saknas, nyckel. Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
6120265
1 700
6116630
1 600
6116629
6116628
1 400
6116627
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.