Fåtöljer med fotpallar

799216

FÅTÖLJER med fotpallar, 1 par, 1900-talets senare del, rokokostil, lösa dynor samt tillhörande kuddar, sitthöjd ca 43, totalt (yttre) djup 78, fotpallarna 45x83x54 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 14

Fåtöljer med fotpallar

Budhistorik (7 bud)
6118811
1 700
6118423
1 600
6115725
6113648
650
6113625
600

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.