Berndt Friberg vas

799215

BRENDT FRIBERG, vas, oxblodsglaserat stengods, Gustavsberg 1942, signerad Friberg samt studiohand, höjd 25 cm

Omfattande lagningar

Keramik/Porslin, Design

Monter 9

Berndt Friberg vas

Budhistorik (16 bud)
6120505
6120455
6120504
950
6120455
900
6120503
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.