Skåp 1800-tal

799210

SKÅP med låda i sargen, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnötsrot och mahogny, höjd ca 78, 85x38 cm

Fanér- och ytskador, bakstycke med spricka
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
6121445
1 300
6121434
6120904
6121425
6120904
750

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.