K Pospischil oljemålning

799206

K POSPISCHIL (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad K Pospischil 1910, olja på duk, 147x201 cm

Konst, Nutida

Rum 2

K Pospischil oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6108606
2020-08-01 15:57:44

2020-08-06 kl 20:50
Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.