Chiffonjé sengustaviansk stil

799203

CHIFFONJÉ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 132, 89x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skiva m repor, smärre ytskador, skivan ngt trög

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Chiffonjé sengustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
6121393
1 700
6121288
1 600
6121390
6121288
1 400
6121259
750

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.