Philip von Schantz litografi

Föregående | Översikt | Nästa

799132

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Scha208/310, litografi, bildmått ca 33x40 cm

799132 - Philip von Schantz litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Philip von Schantz litografi

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
20:04   (21:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.