Dagbädd

799117

DAGBÄDD, 1930-tal, björkfanér, utdragbar del med bädd, klädd i röd textil, 190x80 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 12

Dagbädd

Budhistorik (4 bud)

6121252
3 200
6108283
6121250
6108283

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.