Torsten Hjelm oljemålning

799104

TORSTEN HJELM (1907-?), stilleben med frukter, olja på pannå, signerad, ca 56x40 cm

Möjligen någon repa

Linnégatan 21, Norrköping

Torsten Hjelm oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6122715
6122521
750
6122714
700
6122521
650
6122713
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.