Kjell Andersson oljemålning

799101

KJELL ANDERSON (född 1937): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad K A -79, atergo Kjell Anderson -80, olja på pannå, 32x25 cm

Monter 1

Kjell Andersson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6111077
6110777
1 900
6108513
1 800
6106900
1 600
6106885

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.