Kluchnikov oljemålning

799090

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Skärgården, signerad V. Kluchnikov, daterad atergo 2010, olja på duk, ca 99x74 cm

Lättare tryckskada

Tavelvagn 3

Kluchnikov oljemålning

Budhistorik (22 bud)
6117677
6 000
6117651
5 800
6117440
5 600
6116884
5 400
6116115
5 200

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.