Dricksglas

799071

DRICKSGLAS, 10 st, 1900-talets första hälft, av St. Louis-typ, förgylld dekor, höjd ca 15 cm

Glas, Dricksglas

Monter 3

Dricksglas

Budhistorik (7 bud)
6113596
1 700
6108987
1 600
6107308
6107305
1 400
6107300
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.