Svetoslav Novossadiuk oljemålning

799053

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Katter och pensel, monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 50x70 cm

Oramad

Rum 21

Budhistorik (13 bud)
6124595
3 200
6124591
6123678
2 800
6118691
2 600
6123677
2 600

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.